| |

Flow 700 eelised

OLYMPUS DIGITAL CAMERAStabiilsus – Katamaraanile annab stabiilsuse võrreldes monopaatidega tema kere kuju koos kahe noolja ujukiga ning avar tasapinnaline laevatekk.

Hea manööverdamisvõime – Kaks roolilaba tagavad hea juhitavuse ka väikse võimsusega mootoriga. Katamaraani haagiselt vette ja tagasi sõitmine on lihtsasti teostatav ka väiksema sõidukogemusega väikelaevajuhile.

Kajut koos ööbimiskohtadega – Teki keskosas asub avara aknapinnaga kajut, kus asub katamaraani juhtimiskeskus. Kajutisse mahub magama 4 inimest. Kajut sobib hästi lastega peredele ja kalameestele, kes soovivad katamaraanis ööbida või päevasel ajal tuule ja vihma eest varjuda. Kajuti ümber on võimalik liikuda vöörist ahtrisse ja tagasi, mis võimaldab mugavalt randuda jms.

Madal süvis – Katamaraanil on tüüride ülestõstmisel madal süvis ~0,4 m (tüüridega on süvis ~0,8m). Madal süvis annab katamaraanile liikumisvõimaluse madalates veekogudes ja rannalähedastes vetes.

Ökonoomsus
– Väikse võimsusega mootor tagab kütuse kokkuhoiu ja loob katamaraanil võimaluse sõita väiksematel veekogudel, kus suure võimsusega mootoritega sõitmine on keelatud.

Lubadeta juhtimisõigus – Katamaraan Flow 700 juhtimiseks ei ole vaja väikelavajuhi tunnistust, kui mootori võimsus ei ületa 30hj ja purjepinda ei ole üle 15m2. Seega võib meie katamaraaniga sõita nii kogenud väikelaevajuht kui ka algaja, kes on endale selgeks teinud elementaarsed veeliikluse reeglid*.

*Eestis. Teiste riikide kohta vaata “LICENSE REQUIREMENTS FOR BOATS IN THE EUROPEAN UNION (PDF)“, vt lk 1111.